धापासी जेसीज बर्ष २०२४ को अध्यक्षमा प्रवल गौतम

काठमाडौं १६ । धापासी जेसीजको नवनिर्वाचित कार्यसमिति चयन भएकोे छ । सोमबार आयोजित एक समारोहबीच धापासीं जेसीज वर्ष २०२४ का अध्यक्ष जेसी प्रबल गौतम लाई १८औ बाषिक साधारण सभा तथा शाखा अधिवेशन बाट सर्वसम्मत निर्वाचित भएका हुन् ।

जेसीज बर्ष २०२४ को अध्यक्षमा प्रबल गौतम सर्वसम्मत चयन भएका छन् । सोमबार धापासीमा सम्पन्न १८ औं शाखा अधिवेशनबाट गौतमको नेतृत्वमा ७ सदस्यीय शाखा कार्यसमिति चयन गरिएको हो । अन्य महासचिव, कोषाध्यक्ष र कानूनी सल्लाहकारको चयन हुन बाकी रहेको अध्यक्ष गौतमले बताउनु भयो ।

धापासी जेसिजको कार्यकारी उपाध्यक्षमा अर्जुन गिरी र अनुता आचार्य चयन भएका छन् । त्यस्तै उपाध्यक्षमा सुहाना अधिकारी, आषिश शर्मा, बिपुल घिमिरे र पदम मगर सर्वसम्मत चयन भएका हुन् ।
नवनिर्वाचित पदाधिकारीहरूको पदभार ग्रहण यही जनवरी २०२४ भित्र भव्य कार्यक्रमकाबीच गरिने बर्ष २०२३ का अध्यक्ष सुरज अधिकारी ले बताए ।
नवनिर्वाचित बर्ष २०२४ का अध्यक्ष प्रवल गौतम नेपाल क्रिकेट संध (क्यान) का राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका पूर्व ब्यवस्थापक तथा हाल क्रिकेट अ˚िसरको रुपमा आबद्ध हुनुहुन्छ । उह“ाले संस्थागत विकास, सामाजिक सेवा, खेल तथा युवा उद्यमशीलता र लागूऔषध नियन्त्रणमा विशेष जोड दिने बताए ।

https://www.janasarokardainik.com/wp-content/uploads/2023/06/chapur-7-2.jpg